Kurzy MS OFFICE

MS Word začiatočníci

POZRIEŤ TERMÍNY

Na kurze Microsoft Office Word  – začiatočník sa oboznámite so základnou prácou s programom Microsoft Word. Tento kurz je určený najmä užívateľom, ktorí s Wordom nemajú žiadne skúsenosti a majú záujem sa naučiť základnú prácu v tomto textovom editore.

MS Excel začiatočník

POZRIEŤ TERMÍNY

Na kurze Microsoft Office Excel - začiatočník sa oboznámite so základnou prácou v Exceli. Tento kurz je určený najmä užívateľom, ktorí majú s Excelom žiadne alebo veľmi malé skúsenosti.

MS PowePoint

POZRIEŤ TERMÍNY

Na kurze Microsoft Office PowerPoint sa oboznámite s prácou v prezentačnom programe PowerPoint, ktorá Vám umožní vytvárať krásne a moderné prezentácie plné akcie, zvukov, videí a objektov. Tento kurz je určený užívateľom, ktorí s PowerPointom majú minimálne skúsenosti avšak aj pokročilí užívatelia si prídu na svoje a naučia sa množstvo nových vecí.

MS Word pokročilý

POZRIEŤ TERMÍNY

Na kurze Microsoft Office Word - pokročilý sa oboznámite s pokročilou prácou s programom Microsoft Word. Tento kurz je určený najmä užívateľom, ktorí s Wordom majú skúsenosti a majú záujem sa naučiť pracovať s textovým editorom Word na pokročilej úrovni a využívať možnosti a nástroje Wordu naplno.

MS Excel pokročilý

POZRIEŤ TERMÍNY

Na kurze Microsoft Office Excel II. – mierne pokročilý sa oboznámite s rozšírenou prácou v Exceli. Tento kurz je určený najmä užívateľom, ktorí majú s Excelom základné skúsenosti alebo absolvovali  Počítačový kurz Excel – začiatočník.